Biz Kimiz?

Tarihimiz

 

İmteks olarak başlayan serüvenimiz, Sera Mayo ile başladığımız mayo ve bikini üretimimiz kısa zamanda kendisini pazarda kanıtlayarak, günümüzde No Gossip, Pierre Cardin, Less More ve Miyuki Swimwear markalarıyla büyüyerek devam etmektedir. Günümüze gelindiğinde İmteks; sadece mayo üretimi yapmakta ve sektörün lokomotif şirketleri arasında yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimize; 150 çalışanımız ile, Avcılar ve İpsala’da bulunan 2 modern fabrikamızla hizmet vermekteyiz. Avcılar’da bulunan şirket ana merkezimiz 3.500 m2 alana, İpsala üretim tesisimiz ise 2.000 m2 alana sahiptir. Bu alanda yatırımlarımız her geçen gün devam etmekte ve sizlere en kaliteliyi en hızlı şekilde sunmak için üretim imkanlarımızı hergün geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Yılda 1,5 milyon adede yakın kadın , erkek ve çocuk mayosu üreten İmteks dünyaca ünlü markalara da üretim yapmaktadır başta İngiltere olmak üzere Hollanda, Fransa, İsrail, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Sırbistan, Gürcistan, Mısır, Lübnan ve Birleşik Arap Emirliklerine ihracat yapmaktadır.

  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
Hedefimiz

Moda sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak.

26 Yıllık Deneyim

Sektörde tanınmış ve güçlü markaları himayesinde bulunduran bir aileyiz.

Çevre Dostu

Doğada kolaylıkla kaybolabilen materyallerimizle çevreye her zaman öncelik veriyoruz.

Markalarımız

 

Pierre Cardin,No Gossip,Less is More ve Miyuki üretimlerimizle beraber online perakende satış mağazamız olan Tutishop ile de bireysel müşterilerimize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunuyoruz. Müşteri memnıniyeti için devamlı kendimizi geliştiriyoruz.